Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Rokicińska 334A, 92-620 Łódź

EMAIL: biuro@figuryreklamowe.com.pl        tel.: 510 050 376

KL1 -Kule Led

1.Opis:

Wodoszczelność (stopień ochrony IP54 – IP68)- Bateria słoneczna :nadająca Się do ponownego naładowania 3,7 V 2000ma Li- Zdalnie sterowane do 10 m –Bateria Do pilota CR2025(3V)- Temp. pracy urządzenia -14:35”C-Czas pełnego naładowania 8 Godzin przy bezpośrednim promieniowaniu słonecznym, więcej niż 8 h podczas zachmurzenia opadów lub zimą-Czas działania 4-8 h po pełnym naładowaniu Kolor: zmiana kolorów, dostępnych 7 wariantów.

2.Ostrzeżenie/UWAGA! – To nie zabawka . Trzymać z daleka od dzieci, od substancji Chemicznych, płynów, gorąca – Nie wolno skakać lub stać ani siadać na kuli – Aby uniknąć Wstrząsu elektrycznego nigdy nie otwierać.

3.Dbanie o lampę – Używaj wilgotnej szmatki do wyczyszczenia lampy, wytrzyj do sucha szmatką.

4.Ładowanie Umieść lampę pod bezpośrednim światłem słonecznym aby ją naładować, Nie zakrywaj. Gdy robi się ciemno , lampa świeci automatycznie . Ważne lampa nie świeci się w dzień jeśli nie jest umieszczona w ciemnym miejscu. Lampa świeci automatycznie o zmroku lub gdy jest położona w ciemnym miejscu.

5.Używanie pilota Ważne: Usuń mały fragment plastiku z osłony pilota zanim Rozpoczniesz działanie .ON/OFF: Do włączenia/wyłączenia lampki naciśnij dłużej ON/OFF na pilocie. PLAY/PAUSE: Tryb zmiany kolorów. Gdy zasilanie jest włączone naciśnij Przycisk PLAY/PAUSE kolor podświetlania zacznie się zmieniać poprzez wszystkie dostępne opcje. Podczas przewijania naciśnij przycisk PLAY/PAUSE w celu wybrania koloru.COLOR-tryb wyboru koloru. Gdy lampa jest włączona wciśnij przycisk COLOR na pilocie Aby wybrać 7 różnych kolorów. Naciskający ósmy raz, lampka przejdzie w tryb migania i wyświetli wszystkie kolory jeden po drugim automatycznie Naciskając dziewiąty raz , powróci do trybu indywidualnego konkretnego koloru.BRIGHT(+/-) Przy ustawieniu początkowym, jasność jest na poziomie maksymalnym. Gdy lampa świeci wciśnij przycisk BRIGHT- na pilocie aby zmniejszyć intensywność.4 krotne naciśnięcie spowoduje najniższy dostępny poziom natężenia światła. Aby zwiększyć Użyj przycisku BRIGHT + QUICK/SLOW – dostosuj zmianę kolorów i migania . Początkowe ustawienie jest wolne dla zmieniania się kolorów i migania . Naciśnij przycisk QUICK/SLOW aby wybrać prędkość.

6.Wymiana baterii(do pilota) Jeżeli sterowanie pilotem jest nie możliwe należy wymienić baterię – Naciśnij zapadkę na maskownicy baterii, a potem ją zdejmij. Wyjmij zużyte baterie i wymień na nowe .UWAGA! Przy umieszczaniu baterii należy zwrócić uwagę na prawidłową biegunowość. Upewnij się że bateria włożona jest w odpowiedni sposób (bieguny). Wyciągnij wyczerpane baterie z pilota – Nie wolno zwierać zacisków zasilania ; Użytkuj baterie prawidłowo.DSC_0991

małe (2)

małe (3)

DSC_0967

DSC_1016

małe(1)