Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Rokicińska 334A, 92-620 Łódź

EMAIL: biuro@figuryreklamowe.com.pl        tel.: 510 050 376

Figury ogrodowe

Idealną dekoracją przydomowej przestrzeni są figury ogrodowe, które idealnie współgrają z bujną roślinnością i elementami małej architektury. Starannie wkomponowane w zielony teren figury do ogrodu, pozwalają stworzyć wyjątkową i sprzyjającą odpoczynkowi atmosferę.

Dostawa gratis

W naszym asortymencie dostępne są figury ogrodowe, które dodadzą estetyki i elegancji każdej ogrodowej przestrzeni. Ożywiają aranżację i wprowadzają pełne uroku, niekiedy zabawne akcenty. Wśród naszych propozycji znajdują się przedstawienia postaci, zwierząt i bardzo popularnych krasnali. Proponujemy również wiele innych ciekawych produktów w zróżnicowanych formatach.

Wszystkie figury ogrodowe są wykonane z trwałych materiałów takich jak białego cementu czy betonu. Proponowane dekoracje bardzo dobrze sprawdzają się w zmieniających się warunkach zewnętrznych, gdyż odporne są na działanie czynników atmosferycznych takich jak wilgoć czy niska temperatura. Ponadto użyte do pokrycia farby i lakiery odznaczają się wytrzymałością na blaknięcie pod wpływem ekspozycji na promienie słoneczne.

Katalogi figur ogrodowych - odlewanych

pobierz -> Katalog figur odlewanych czI (5,08MB PDF)

pobierz -> Katalog figur odlewanych czII (1,86MB PDF)
 

Krasnale

Zwierzęta

Postacie

Różne